KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502742
nr 950 2742
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Signerad, "hus vid vatten", 39x29, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:36:56
300 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning